PIC16LF18323T-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18323T-I/SL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16LF18323T-I/SL.pdf2.PIC16LF18323T-I/SL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF18323T-I/SL Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 83401 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16LF18323T-I/SL.pdf2.PIC16LF18323T-I/SL.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SOIC
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 3.5KB (2K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 12 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 14-SOIC