PIC16LF1827-E/MV
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16LF1827-E/MV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
546 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF1827-E/MV Κατασκευαστής Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Τάσης - Ανάλυση 28-UQFN (4x4)
Σειρά PIC® XLP™ mTouch™ 16F Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 32MHz απαιτεί Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Τύπος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14) Μέγεθος μνήμης προγράμματος I²C, SPI, UART/USART
Πόλωση 28-UFQFN Exposed Pad Oscillator Τύπος A/D 12x10b
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Λειτουργικό σύστημα PIC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PIC16LF1827-E/MV
Διευρυμένη περιγραφή PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4) Περιγραφή IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
SRAM Bytes δεδομένων 256 x 8 Μετατροπείς δεδομένων 1.8 V ~ 3.6 V