PIC16LF1716-I/MV
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16LF1716-I/MV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16LF1716-I/MV.pdf2.PIC16LF1716-I/MV.pdf3.PIC16LF1716-I/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF1716-I/MV Κατασκευαστής Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Τάσης - Ανάλυση 28-UQFN (4x4)
Σειρά PIC® XLP™ 16F Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 32MHz απαιτεί Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Τύπος μνήμης προγράμματος 14KB (8K x 14) Μέγεθος μνήμης προγράμματος I²C, LIN, SPI, UART/USART
Πόλωση 28-UFQFN Exposed Pad Oscillator Τύπος A/D 17x10b, D/A 1x5b, 1x8b
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Λειτουργικό σύστημα PIC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PIC16LF1716-I/MV Διευρυμένη περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
Περιγραφή IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN SRAM Bytes δεδομένων -
Μετατροπείς δεδομένων 1.8 V ~ 3.6 V πυρήνα Μέγεθος 1K x 8