PIC16LF1516-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1516-E/SO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Φύλλα δεδομένων: PIC16LF1516-E/SO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
540 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF1516-E/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 74386 pcs Φύλλο δεδομένων PIC16LF1516-E/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 512 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 14KB (8K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC