PIC16HV610T-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16HV610T-I/ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16HV610T-I/ST.pdf2.PIC16HV610T-I/ST.pdf3.PIC16HV610T-I/ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16HV610T-I/ST Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 16F
RAM Μέγεθος 64 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1.75KB (1K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Αλλα ονόματα PIC16HV610T-I/STTR Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 11
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 14-TSSOP Μετατροπείς δεδομένων -