PIC16HV540-20I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16HV540-20I/P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 768B OTP 18DIP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
475 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16HV540-20I/P Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 15 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-PDIP
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 25 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 768B (512 x 12) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 12 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 768B (512 x 12) OTP 18-PDIP