PIC16F639T-I/SS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F639T-I/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SSOP
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 16F
RAM Μέγεθος 128 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 3.5KB (2K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 11 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-SSOP