PIC16F627T-20E/SO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16F627T-20E/SO.pdf2.PIC16F627T-20E/SO.pdf3.PIC16F627T-20E/SO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F627T-20E/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-SOIC
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 16F
RAM Μέγεθος 224 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1.75KB (1K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 16 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 128 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC Μετατροπείς δεδομένων -