PIC16F527T-I/JP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F527T-I/JP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16F527T-I/JP.pdf2.PIC16F527T-I/JP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F527T-I/JP Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 116464 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16F527T-I/JP.pdf2.PIC16F527T-I/JP.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-UQFN (3x3)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 16F
RAM Μέγεθος 68 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1.5KB (1K x 12) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 17 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος 64 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 20-UQFN (3x3)