PIC16F19197-I/MR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 56KB FLASH 64QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16F19197-I/MR.pdf2.PIC16F19197-I/MR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F19197-I/MR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 43271 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16F19197-I/MR.pdf2.PIC16F19197-I/MR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-QFN (9x9)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 4K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 56KB (32K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 64-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 59 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 64-QFN (9x9)