PIC16F19185-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16F19185-I/MV.pdf2.PIC16F19185-I/MV.pdf3.PIC16F19185-I/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F19185-I/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-UQFN (6x6)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 14KB (8K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 48-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 43 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 48-UQFN (6x6) Μετατροπείς δεδομένων A/D 39x12b, D/A 1x5b