PIC16F19155T-I/MV
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L
Φύλλα δεδομένων: PIC16F19155T-I/MV.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F19155T-I/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77654 pcs Φύλλο δεδομένων PIC16F19155T-I/MV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-UQFN (4x4)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 14KB (8K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 28-UFQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα PIC16F19155T-I/MVDKR Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 24
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)