PIC16F18854-E/MV
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F18854-E/MV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16F18854-E/MV.pdf2.PIC16F18854-E/MV.pdf3.PIC16F18854-E/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F18854-E/MV Κατασκευαστής Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Τάσης - Ανάλυση 28-UQFN (4x4)
Σειρά PIC® XLP™ 16F Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 32MHz απαιτεί Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Τύπος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14) Μέγεθος μνήμης προγράμματος I²C, LIN, SPI, UART/USART
Πόλωση 28-UFQFN Exposed Pad Oscillator Τύπος A/D 24x10b, D/A 1x5b
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Λειτουργικό σύστημα PIC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PIC16F18854-E/MV Διευρυμένη περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
Περιγραφή IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN SRAM Bytes δεδομένων 256 x 8
Μετατροπείς δεδομένων 2.3 V ~ 5.5 V πυρήνα Μέγεθος 512 x 8