PIC16F1784T-I/MV
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16F1784T-I/MV.pdf2.PIC16F1784T-I/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F1784T-I/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 48646 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16F1784T-I/MV.pdf2.PIC16F1784T-I/MV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-UQFN (5x5)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 512 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PSMC, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 40-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 35 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)