PIC16F1527-E/MR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16F1527-E/MR.pdf2.PIC16F1527-E/MR.pdf3.PIC16F1527-E/MR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
360 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F1527-E/MR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-QFN (9x9)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 1.5K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 28KB (16K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 64-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 54 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 64-QFN (9x9)