PIC16C65A-10E/P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16C65A-10E/P Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-PDIP
Ταχύτητα 10MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 192 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 33 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) OTP 40-PDIP Μετατροπείς δεδομένων -