PIC16C622-20E/SO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18SOIC
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
168 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16C622-20E/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-SOIC
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 128 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 3.5KB (2K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 13 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 18-SOIC