PIC16C621AT-40/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16C621AT-40/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-SOIC
Ταχύτητα 40MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 96 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1.75KB (1K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα PIC16C621AT40/SO Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 13
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 18-SOIC