PIC16C58BT-40/SO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 3KB OTP 18SOIC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16C58BT-40/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-SOIC
Ταχύτητα 40MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 73 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 3KB (2K x 12) Περιφερειακά POR, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα PIC16C58BT40/SO Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 12
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 3KB (2K x 12) OTP 18-SOIC