PIC16C56-10I/SO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16C56-10I/SO.pdf2.PIC16C56-10I/SO.pdf3.PIC16C56-10I/SO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
210 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16C56-10I/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-SOIC
Ταχύτητα 10MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 25 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1.5KB (1K x 12) Περιφερειακά POR, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 12 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1.5KB (1K x 12) OTP 18-SOIC