PIC16C558T-20I/SO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18SOIC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16C558T-20I/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-SOIC
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 128 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 3.5KB (2K x 14) Περιφερειακά POR, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 13 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 18-SOIC Μετατροπείς δεδομένων -