PIC16C54T-10I/SS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16C54T-10I/SS.pdf2.PIC16C54T-10I/SS.pdf3.PIC16C54T-10I/SS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16C54T-10I/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SSOP
Ταχύτητα 10MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 25 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 768B (512 x 12) Περιφερειακά POR, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 12 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 768B (512 x 12) OTP 20-SSOP Μετατροπείς δεδομένων -