PIC16C54C-40/SS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16C54C-40/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SSOP
Ταχύτητα 40MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 25 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 768B (512 x 12) Περιφερειακά POR, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Αλλα ονόματα PIC16C54C40/SS Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 12
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 768B (512 x 12) OTP 20-SSOP