PIC16C54A-10E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C54A-10E/P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 768B OTP 18DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16C54A-10E/P.pdf2.PIC16C54A-10E/P.pdf3.PIC16C54A-10E/P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16C54A-10E/P Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-PDIP
Ταχύτητα 10MHz Σειρά PIC® 16C
RAM Μέγεθος 25 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 768B (512 x 12) Περιφερειακά POR, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 12 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 768B (512 x 12) OTP 18-PDIP Μετατροπείς δεδομένων -