PIC12LF1612T-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12LF1612T-I/SN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: PIC12LF1612T-I/SN.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC12LF1612T-I/SN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 83803 pcs Φύλλο δεδομένων PIC12LF1612T-I/SN.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® 12F
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 3.5KB (2K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 6 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC