PIC12F752-I/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F752-I/MF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC12F752-I/MF.pdf2.PIC12F752-I/MF.pdf3.PIC12F752-I/MF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
960 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC12F752-I/MF Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DFN-EP (3x3)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 12F
RAM Μέγεθος 64 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1.75KB (1K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα PIC12F752IMF Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 5
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-DFN-EP (3x3) Μετατροπείς δεδομένων A/D 4x10b, D/A 1x5b