MRF24WG0MA-I/RM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MRF24WG0MA-I/RM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE WIFI TRACE ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.MRF24WG0MA-I/RM.pdf2.MRF24WG0MA-I/RM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MRF24WG0MA-I/RM Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4661 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MRF24WG0MA-I/RM.pdf2.MRF24WG0MA-I/RM.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.8 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος -
Σειρά - Σειριακές διεπαφές SPI
ευαισθησία -95dBm Οικογένεια RF / Standard WiFi
Πρωτόκολλο 802.11b/g Ισχύς - εξόδου 18dBm
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 36-SMD Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαμόρφωση DSSS, OFDM
Μέγεθος μνήμης - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 2.4GHz
Ρυθμός δεδομένων 11Mbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 226mA ~ 237mA
Τρέχουσες - Λήψη 156mA κεραία Τύπος Integrated, Trace