MIC6315-41D4UY-TR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC RESET GEN 4.63V VTH SOT143-4
Φύλλα δεδομένων: MIC6315-41D4UY-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC6315-41D4UY-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC RESET GEN 4.63V VTH SOT143-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 165362 pcs Φύλλο δεδομένων MIC6315-41D4UY-TR.pdf
Τάσης - Όριο 4.1V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-143 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 1.1 s Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-253-4, TO-253AA
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Αλλα ονόματα MIC6315-41D4UY TR
MIC6315-41D4UY TR-ND
MIC6315-41D4UYTR
MIC6315-41D4UYTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1