MIC5323-2.8YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5323-2.8YMT-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 2.8V 0.3A 6TMLF
Φύλλα δεδομένων: MIC5323-2.8YMT-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5323-2.8YMT-TR Κατασκευαστής Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LDO 2.8V 0.3A 6TMLF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4812 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5323-2.8YMT-TR.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 350mA Τάση - Είσοδος Up to 5.5V
Τάσης - Ανάλυση 6-DFN (2x2) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® ρυθμιστής Τοπολογία 300mA
Πόλωση 6-TDFN Exposed Pad Άλλα ονόματα 1611-MIC5323-2.8YMT-DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 0.15V @ 300mA
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MIC5323-2.8YMT-TR Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 300mA 6-DFN (2x2) Περιγραφή IC REG LDO 2.8V 0.3A 6TMLF
Τρέχουσες - εξόδου 2.8V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MIC5323-3.3YMT-TR
MIC5323-3.3YMT-TR
Κατασκευαστές: Microchip Technology
Περιγραφή: IC REG LDO 3.3V 0.3A 6TMLF
Σε απόθεμα: 4562 pcs
Κατεβάστε: MIC5323-3.3YMT-TR.pdf
RFQ
MIC5323-2.8YMT-TR
MIC5323-2.8YMT-TR