MIC5317-2.8YD5-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5317-2.8YD5-T5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5317-2.8YD5-T5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5317-2.8YD5-T5 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 262066 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5317-2.8YD5-T5.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.31V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 576-4492-2
MIC5317-2.8YD5 T5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA TSOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 39µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable