MIC5317-1.8YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5317-1.8YMT-T5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4DFN
Φύλλα δεδομένων: MIC5317-1.8YMT-T5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5317-1.8YMT-T5 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 224898 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5317-1.8YMT-T5.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.38V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-DFN (1x1) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5317-1.8YMTT5
MIC5317-1.8YMTT5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 4-DFN (1x1)
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 39µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA