MIC5309-1.5YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5309-1.5YMT-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 1.5V 0.3A 6TMLF
Φύλλα δεδομένων: MIC5309-1.5YMT-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5309-1.5YMT-TR Κατασκευαστής Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LDO 1.5V 0.3A 6TMLF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4704 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5309-1.5YMT-TR.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 350mA Τάση - Είσοδος 1.7 V ~ 5.5 V
Τάσης - Ανάλυση 6-TMLF® (1.6x1.6) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® ρυθμιστής Τοπολογία 300mA
Πόλωση 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® Άλλα ονόματα 1611-MIC5309-1.5YMT-DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 0.1V @ 300mA
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MIC5309-1.5YMT-TR Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 300mA 6-TMLF® (1.6x1.6) Περιγραφή IC REG LDO 1.5V 0.3A 6TMLF
Τρέχουσες - εξόδου 1.5V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1