MIC5303-2.1YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5303-2.1YMT-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.1V 300MA 4TMLF
Φύλλα δεδομένων: MIC5303-2.1YMT-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5303-2.1YMT-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.1V 300MA 4TMLF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138432 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5303-2.1YMT-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.2V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.1V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-TMLF® (1.2x1.6) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-VFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 65dB ~ 42dB (1kHz ~ 20kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5303-2.1YMT TR
MIC5303-2.1YMT TR-ND
MIC5303-2.1YMTTR
MIC5303-2.1YMTTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 300mA 4-TMLF® (1.2x1.6)
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 120µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA