MIC5265-3.1YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5265-3.1YD5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 3.1V 150MA TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5265-3.1YD5-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5265-3.1YD5-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LIN 3.1V 150MA TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 245026 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5265-3.1YD5-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.1V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 64dB ~ 62dB (1kHz ~ 100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5265-3.1YD5 TR
MIC5265-3.1YD5 TR-ND
MIC5265-3.1YD5TR
MIC5265-3.1YD5TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA TSOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 150µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 2µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA