MIC5219-3.1YM5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5219-3.1YM5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 3.1V 0.5A SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5219-3.1YM5-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5219-3.1YM5-TR Κατασκευαστής Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LDO 3.1V 0.5A SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4246 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5219-3.1YM5-TR.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 - Τάση - Είσοδος Up to 12V
Τάσης - Ανάλυση SOT-23-5 Σειρά -
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® ρυθμιστής Τοπολογία 500mA
Πόλωση SC-74A, SOT-753 Άλλα ονόματα 1611-MIC5219-3.1YM5-DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 0.35V @ 500mA
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MIC5219-3.1YM5-TR Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.1V 500mA SOT-23-5 Περιγραφή IC REG LDO 3.1V 0.5A SOT23-5
Τρέχουσες - εξόδου 3.1V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1