MIC5211-3.3YM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5211-3.3YM6-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V/3.3V SOT23-6
Φύλλα δεδομένων: MIC5211-3.3YM6-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5211-3.3YM6-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V/3.3V SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106906 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5211-3.3YM6-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 50mA, 0.5V @ 50mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V, 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 16V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 576-2748-2
MIC5211-3.3YM6 TR
MIC5211-3.3YM6 TR-ND
MIC5211-3.3YM6TR
MIC5211-3.3YM6TR-ND
MIC521133YM6TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V 80mA, 80mA SOT-23-6
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.2mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 450µA
Τρέχουσες - εξόδου 80mA, 80mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable