MIC5210-2.8/3.0BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5210-2.8/3.0BMM-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.8V/3V 8MSOP
Φύλλα δεδομένων: MIC5210-2.8/3.0BMM-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5210-2.8/3.0BMM-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.8V/3V 8MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 61515 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5210-2.8/3.0BMM-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.35V @ 150mA, 0.35V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V, 3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 16V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-MSOP Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
MIC5210-2.8/3.0BMM TR-ND
MIC5210-2.8/3.0BMMTR
MIC5210-2.8/3.0BMMTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.8V, 3V 150mA, 150mA 8-MSOP Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2.5mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA, 150mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable Αριθμός μέρους βάσης MIC5210
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MIC5210-2.7/3.0BMM TR
MIC5210-2.7/3.0BMM TR
Περιγραφή: IC REG LINEAR 2.7V/3V 8MSOP