MIC5209-1.8YU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-1.8YU-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5209-1.8YU-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5209-1.8YU-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55543 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5209-1.8YU-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 16V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 75dB (120Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5209-1.8YU TR
MIC5209-1.8YU TR-ND
MIC5209-1.8YUTR
MIC5209-1.8YUTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA TO-263-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 170µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Αριθμός μέρους βάσης MIC5209
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MIC5209-1.8BU TR
MIC5209-1.8BU TR