MIC5207-1.8YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5207-1.8YM5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 180MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5207-1.8YM5-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5207-1.8YM5-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 180MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101599 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5207-1.8YM5-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 16V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 576-2745-2
MIC5207-1.8YM5 TR
MIC5207-1.8YM5 TR-ND
MIC5207-1.8YM5TR
MIC5207-1.8YM5TR-ND
MIC520718YM5TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 180mA SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 170µA
Τρέχουσες - εξόδου 180mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable