MIC5203-3.8YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5203-3.8YM5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.8V 80MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5203-3.8YM5-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5203-3.8YM5-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.8V 80MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 391633 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5203-3.8YM5-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 80mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 16V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 1611-MIC5203-3.8YM5-CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 80mA SOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 750µA Τρέχουσες - εξόδου 80mA