MIC49300-1.8WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49300-1.8WR-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 3A SPAK-5
Φύλλα δεδομένων: MIC49300-1.8WR-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC49300-1.8WR-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 3A SPAK-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33843 pcs Φύλλο δεδομένων MIC49300-1.8WR-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 3A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή S-PAK-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC49300-1.8WR TR
MIC49300-1.8WR TR-ND
MIC49300-1.8WRTR
MIC49300-1.8WRTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A S-PAK-5
Τρέχουσες - εξόδου 3A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Αριθμός μέρους βάσης MIC49300
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MIC49300-1.8BR TR
MIC49300-1.8BR TR