MIC2940A-3.3WU-TR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 1.25A TO263-3
Φύλλα δεδομένων: MIC2940A-3.3WU-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC2940A-3.3WU-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1.25A TO263-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58722 pcs Φύλλο δεδομένων MIC2940A-3.3WU-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 1.25A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 26V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263-3 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC2940A-3.3WU TR
MIC2940A-3.3WU TR-ND
MIC2940A-3.3WUTR
MIC2940A-3.3WUTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.25A TO-263-3
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 70mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 500µA
Τρέχουσες - εξόδου 1.25A Χαρακτηριστικά ελέγχου -
Αριθμός μέρους βάσης MIC2940A-3.3
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MIC2940A-3.3BT
MIC2940A-3.3BT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3.3V 1.25A TO220-3
Σε απόθεμα: 52166 pcs
Κατεβάστε: MIC2940A-3.3BT.pdf
RFQ
MIC2940A-3.3BU
MIC2940A-3.3BU