MIC2937A-12WU-TR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 12V 750MA TO263-3
Φύλλα δεδομένων: MIC2937A-12WU-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC2937A-12WU-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 750MA TO263-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50033 pcs Φύλλο δεδομένων MIC2937A-12WU-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.75V @ 750mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 26V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263-3 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC2937A-12WU TR
MIC2937A-12WU TR-ND
MIC2937A-12WUTR
MIC2937A-12WUTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 750mA TO-263-3
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 16mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 300µA
Τρέχουσες - εξόδου 750mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -