MIC29301-12WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29301-12WU-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 12V 3A TO263-5
Φύλλα δεδομένων: MIC29301-12WU-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC29301-12WU-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 3A TO263-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29561 pcs Φύλλο δεδομένων MIC29301-12WU-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 3A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 26V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC29301-12WU TR
MIC29301-12WU TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 3A TO-263-5
Τρέχουσες - εξόδου 3A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable