MIC29201-12WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29201-12WU-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 12V 400MA TO263-5
Φύλλα δεδομένων: MIC29201-12WU-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC29201-12WU-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 400MA TO263-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35610 pcs Φύλλο δεδομένων MIC29201-12WU-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.75V @ 400mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 26V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Load Dump, Over Current, Reverse Polarity Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC29201-12WU TR
MIC29201-12WU TR-ND
MIC29201-12WUTR
MIC29201-12WUTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 400mA TO-263-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 300µA
Τρέχουσες - εξόδου 400mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable