MIC2876-5.25YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2876-5.25YMT-T5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG BOOST 5.25V 3.8A
Φύλλα δεδομένων: MIC2876-5.25YMT-T5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC2876-5.25YMT-T5 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG BOOST 5.25V 3.8A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67174 pcs Φύλλο δεδομένων MIC2876-5.25YMT-T5.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 5.25V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
τοπολογία Boost σύγχρονη ανορθωτή No
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TDFN (2x2) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-UFDFN Exposed Pad
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
MIC2876-5.25YMT T5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Up
Συχνότητα - Αλλαγή 2MHz Λεπτομερής περιγραφή Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 5.25V 1 Output 3.8A (Switch) 8-UFDFN Exposed Pad
Τρέχουσες - εξόδου 3.8A (Switch) Αριθμός μέρους βάσης MIC2876-5.25