MIC2289-24YD6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-6
Φύλλα δεδομένων: MIC2289-24YD6-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC2289-24YD6-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 65498 pcs Φύλλο δεδομένων MIC2289-24YD6-TR.pdf
Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) 2.5V Τάση - Προμήθεια (Max) 10V
Τάσης - Έξοδος 24V Τύπος DC DC Regulator
τοπολογία Step-Up (Boost) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-6
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εσωτερική Switch (s) Yes Συχνότητα 1.2MHz
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) TSOT-23-6
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 750mA (Switch) Αριθμός μέρους βάσης MIC2289