MIC2033-12AYM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2033-12AYM6-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC SW DISTRIBUTION SOT23-6L
Φύλλα δεδομένων: MIC2033-12AYM6-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC2033-12AYM6-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 118180 pcs Φύλλο δεδομένων MIC2033-12AYM6-TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required Τάση - Φορτίο 2.5 V ~ 5.5 V
Τύπος Αλλαγής General Purpose Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6
Σειρά - Rds On (Τύπος) 75 mOhm
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Τύπος εξόδου P-Channel
Διαμόρφωση εξόδου High Side Αλλα ονόματα 576-4255-2
MIC2033-12AYM6 TR
MIC203312AYM6TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
διασύνδεση On/Off Τύπος εισόδου Non-Inverting
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.2A Αριθμός μέρους βάσης MIC2033