MIC2006-0.8YM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2006-0.8YM6-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-6
Φύλλα δεδομένων: MIC2006-0.8YM6-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC2006-0.8YM6-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5810 pcs Φύλλο δεδομένων MIC2006-0.8YM6-TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required Τάση - Φορτίο 2.5 V ~ 5.5 V
Τύπος Αλλαγής General Purpose Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6
Σειρά - Rds On (Τύπος) 70 mOhm
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Τύπος εξόδου P-Channel
Διαμόρφωση εξόδου High Side Αλλα ονόματα MIC2006-0.8YM6 TR
MIC2006-0.8YM6 TR-ND
MIC2006-0.8YM6TR
MIC2006-0.8YM6TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Εξόδων 1
διασύνδεση On/Off Τύπος εισόδου Non-Inverting
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 800mA Αριθμός μέρους βάσης MIC2006