MIC2005-0.5YM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2005-0.5YM6-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6
Φύλλα δεδομένων: MIC2005-0.5YM6-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC2005-0.5YM6-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98322 pcs Φύλλο δεδομένων MIC2005-0.5YM6-TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required Τάση - Φορτίο 2.5 V ~ 5.5 V
Τύπος Αλλαγής General Purpose Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6
Σειρά - Rds On (Τύπος) 70 mOhm
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Τύπος εξόδου P-Channel
Διαμόρφωση εξόδου High Side Αλλα ονόματα 576-2586-2
MIC2005-0.5YM6 TR
MIC2005-0.5YM6 TR-ND
MIC2005-0.5YM6TR
MIC2005-0.5YM6TR-ND
MIC200505YM6TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Εξόδων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση On/Off
Τύπος εισόδου Non-Inverting Χαρακτηριστικά Slew Rate Controlled
Προστασία σφαλμάτων Current Limiting (Fixed), Over Temperature Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA